Registration Fee:
All teams payed
Some teams payed
No fees payed

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn Betalstatus
Åfjord IL Pojkar 11 Åfjord IL All teams payed
Åfjord IL Pojkar 12 Åfjord IL 1 All teams payed
Åfjord IL Pojkar 13 Åfjord IL All teams payed
Åfjord IL Pojkar 15 Åfjord IL All teams payed
Åfjord IL Pojkar 16 Åfjord IL All teams payed
Åfjord IL Flickor 11 Åfjord IL All teams payed
Åfjord IL Flickor 13 Åfjord IL All teams payed
Åfjord IL Flickor 14 Åfjord IL All teams payed
Ålen IL Pojkar 11 Ålen IL 1 All teams payed
Ålen IL Pojkar 12 Ålen IL All teams payed
Ålen IL Pojkar 15 Ålen IL All teams payed
Ålen IL Flickor 11 Ålen IL All teams payed
Ålen IL Flickor 12 Ålen IL All teams payed
Ålen IL Flickor 14 Ålen IL All teams payed
Alnö IF Flickor 11 Alnö IF All teams payed
Årsta FF Pojkar 16 Årsta FF No fees payed
Ås IF Pojkar 12 Ås IF Blå All teams payed
Ås IF Pojkar 12 Ås IF Vit All teams payed
Ås IF Pojkar 13 Ås IF All teams payed
Ås IF Pojkar 14 Ås IF All teams payed
Ås IF Flickor 11 Ås IF No fees payed
Ås IF Flickor 13 Ås IF All teams payed
Ås IF Flickor 15 Ås IF All teams payed
Ås IF Flickor 16 Ås IF All teams payed
Astor FK Pojkar 13 Astor FK All teams payed
Astor FK Pojkar 14 Astor FK No fees payed
Bangsund IL Pojkar 16 Bangsund IL All teams payed
Beitstad/Fölling Pojkar 13 Beitstad/Fölling No fees payed
Beitstad/Fölling/Kvam Pojkar 14 Beitstad/Fölling/Kvam All teams payed
Beitstad FK Pojkar 12 Beitstad FK No fees payed
Beitstad FK Flickor 14 Beitstad FK All teams payed
Bergs IK Flickor 12 Bergs IK All teams payed
Bergs IK Flickor 14 Bergs IK All teams payed
Bergs IK Flickor 16 Bergs IK All teams payed
Brekken IL Pojkar 14 Brekken IL All teams payed
Brönnöysund IL Pojkar 15 Brönnöysund IL All teams payed
Brönnöysund IL Pojkar 16 Brönnöysund IL All teams payed
Brönnöysund IL Flickor 13 Brönnöysund IL All teams payed
Brönnöysund IL Flickor 14 Brönnöysund IL All teams payed
Brönnöysund IL Flickor 15 Brönnöysund IL All teams payed
Brunflo FK Pojkar 11 Brunflo FK 2 All teams payed
Brunflo FK Pojkar 11 Brunflo FK 1 All teams payed
Brunflo FK Pojkar 12 Brunflo FK 2 All teams payed
Brunflo FK Pojkar 12 Brunflo FK 1 All teams payed
Brunflo FK Pojkar 14 Brunflo FK All teams payed
Brunflo FK Pojkar 16 Brunflo FK All teams payed
Brunflo FK Flickor 11 Brunflo FK All teams payed
Brunflo FK Flickor 13 Brunflo FK All teams payed
Brunflo FK Flickor 14 Brunflo FK All teams payed
Brunflo FK Flickor 16 Brunflo FK All teams payed
Buvik IL Pojkar 12 Buvik IL 2 All teams payed
Buvik IL Pojkar 12 Buvik IL 1 All teams payed
Buvik IL Pojkar 14 Buvik IL No fees payed
Byafossen IL Pojkar 11 Byafossen IL All teams payed
Byafossen IL Pojkar 13 Byafossen IL All teams payed
Byafossen IL Flickor 11 Byafossen IL All teams payed
Byafossen IL Flickor 12 Byafossen IL All teams payed
Byåsen IL Pojkar 12 Byåsen IL All teams payed
Byneset Pojkar 12 Byneset No fees payed
Byneset Pojkar 13 Byneset 1 All teams payed
Byneset Pojkar 13 Byneset 2 All teams payed
Byneset Pojkar 16 Byneset All teams payed
Byneset Flickor 11 Byneset All teams payed
Charlottenlund SK Pojkar 11 Charlottenlund SK All teams payed
Charlottenlund SK Pojkar 12 Charlottenlund SK 1 All teams payed
Charlottenlund SK Pojkar 12 Charlottenlund SK 2 All teams payed
Charlottenlund SK Pojkar 13 Charlottenlund SK 2 All teams payed
Charlottenlund SK Pojkar 13 Charlottenlund SK 3 All teams payed
Charlottenlund SK Pojkar 13 Charlottenlund SK 1 All teams payed
Charlottenlund SK Pojkar 13 Charlottenlund SK 4 All teams payed
Charlottenlund SK Pojkar 14 Charlottenlund SK 1 All teams payed
Charlottenlund SK Pojkar 16 Charlottenlund SK All teams payed
Charlottenlund SK Flickor 13 Charlottenlund SK 1 All teams payed
Charlottenlund SK Flickor 13 Charlottenlund SK 2 All teams payed
Charlottenlund SK Flickor 14 Charlottenlund SK 1 All teams payed
Charlottenlund SK Flickor 14 Charlottenlund SK 2 All teams payed
Dahle/Nordlandet Pojkar 13 Dahle/Nordlandet 1 All teams payed
Dahle/Nordlandet Pojkar 13 Dahle/Nordlandet 2 All teams payed
Dahle/Nordlandet Flickor 15 Dahle/Nordlandet All teams payed
Djurgårdens IF Pojkar 13 Djurgårdens IF All teams payed
Egge IL Pojkar 11 Egge IL 2 All teams payed
Egge IL Pojkar 11 Egge IL 1 All teams payed
Egge IL Pojkar 12 Egge IL 1 All teams payed
Egge IL Pojkar 12 Egge IL 2 All teams payed
Egge IL Pojkar 13 Egge IL 1 All teams payed
Egge IL Pojkar 13 Egge IL 2 All teams payed
Egge IL Pojkar 14 Egge IL 1 All teams payed
Egge IL Pojkar 14 Egge IL 2 All teams payed
Egge IL Pojkar 15 Egge IL All teams payed
Egge IL Pojkar 16 Egge IL All teams payed
Egge IL Flickor 12 Egge IL 1 All teams payed
Egge IL Flickor 12 Egge IL 2 All teams payed
Egge IL Flickor 13 Egge IL 1 All teams payed
Egge IL Flickor 13 Egge IL 2 All teams payed
Egge IL Flickor 15 Egge IL No fees payed
Egge IL Flickor 15 Egge IL No fees payed
Egge IL Flickor 15 Egge IL No fees payed
Egge IL Flickor 16 Egge IL 2 All teams payed
Egge IL Flickor 16 Egge IL 1 All teams payed
Enskede IK Pojkar 13 Enskede IK No fees payed
Flatås IL Pojkar 14 Flatås IL 1 All teams payed
Flatås IL Pojkar 15 Flatås IL All teams payed
Flatås IL Flickor 12 Flatås IL 1 All teams payed
Flatås IL Flickor 13 Flatås IL All teams payed
Flatås lL Pojkar 12 Flatås lL No fees payed
Fölling/Kvam Flickor 12 Fölling/Kvam All teams payed
Fosen FK Pojkar 11 Fosen FK 1 All teams payed
Fosen FK Pojkar 11 Fosen FK 2 All teams payed
Fosen FK Pojkar 12 Fosen FK 1 All teams payed
Fosen FK Pojkar 12 Fosen FK 2 All teams payed
Fosen FK Pojkar 13 Fosen FK All teams payed
Fosen FK Pojkar 14 Fosen FK All teams payed
Fosen FK Pojkar 15 Fosen FK All teams payed
Fosen FK Pojkar 16 Fosen FK All teams payed
Fosen FK Flickor 12 Fosen FK All teams payed
Fosen FK Flickor 13 Fosen FK All teams payed
Fosen FK Flickor 14 Fosen FK All teams payed
Fram IL Pojkar 12 Fram IL 2 No fees payed
Fram IL Pojkar 12 Fram IL 1 All teams payed
Fram IL Pojkar 14 Fram IL All teams payed
Fram IL Pojkar 16 Fram IL No fees payed
Fram IL Flickor 12 Fram IL All teams payed
Fram IL Flickor 13 Fram IL All teams payed
Fram IL Flickor 14 Fram IL All teams payed
Fram IL Flickor 14 Fram IL No fees payed
Fram IL Flickor 15 Fram IL All teams payed
Frei FK Pojkar 13 Frei FK 1 All teams payed
Frei FK Pojkar 16 Frei FK All teams payed
Frösö IF Pojkar 11 Frösö IF 2 All teams payed
Frösö IF Pojkar 11 Frösö IF 1 All teams payed
Frösö IF Pojkar 12 Frösö IF 2 All teams payed
Frösö IF Pojkar 12 Frösö IF 1 All teams payed
Frösö IF Pojkar 13 Frösö IF 1 All teams payed
Frösö IF Pojkar 13 Frösö IF 2 All teams payed
Frösö IF Pojkar 14 Frösö IF All teams payed
Frösö IF Pojkar 15 Frösö IF All teams payed
Frösö IF Pojkar 16 Frösö IF All teams payed
Frösö IF Flickor 11 Frösö IF All teams payed
Frösö IF Flickor 12 Frösö IF 1 All teams payed
Frösö IF Flickor 12 Frösö IF 2 All teams payed
Frösö IF Flickor 13 Frösö IF 1 All teams payed
Frösö IF Flickor 14 Frösö IF All teams payed
Frösö IF Flickor 15 Frösö IF All teams payed
Frösö IF Flickor 16 Frösö IF All teams payed
Glimt Pojkar 12 Glimt All teams payed
Gråmyra Pojkar 11 Gråmyra All teams payed
Grong IL Pojkar 14 Grong IL All teams payed
Grong IL Flickor 15 Grong IL All teams payed
Gullvikmoen IL Pojkar 16 Gullvikmoen IL All teams payed
Gullvikmoen IL Flickor 12 Gullvikmoen IL No fees payed
Gullvikmoen IL Flickor 14 Gullvikmoen IL All teams payed
Hegra/Skjelstadmark Flickor 13 Hegra/Skjelstadmark J13 All teams payed
Hegra IL Pojkar 13 Hegra IL All teams payed
Heimdal FK Pojkar 13 Heimdal FK 1 All teams payed
Heimdal FK Pojkar 13 Heimdal FK 2 All teams payed
Heimdal FK Pojkar 14 Heimdal FK All teams payed
Heimdal FK Flickor 13 Heimdal FK All teams payed
Henning IL Pojkar 11 Henning IL All teams payed
Henning IL Pojkar 13 Henning IL All teams payed
Henning IL Flickor 13 Henning IL All teams payed
Hitra FK Pojkar 13 Hitra FK All teams payed
Hitra FK Pojkar 14 Hitra FK All teams payed
Hitra FK Pojkar 15 Hitra FK All teams payed
Hitra FK Pojkar 16 Hitra FK All teams payed
Hommelvik IL Paratrophy Hommelvik IL 2 All teams payed
Hommelvik IL Paratrophy Hommelvik IL 1 All teams payed
Hommelvik IL Pojkar 12 Hommelvik IL 1 All teams payed
Hommelvik IL Pojkar 12 Hommelvik IL 2 All teams payed
Hommelvik IL Pojkar 13 Hommelvik IL 1 All teams payed
Hommelvik IL Pojkar 13 Hommelvik IL 2 All teams payed
Hommelvik IL Pojkar 15 Hommelvik IL All teams payed
Hommelvik IL Pojkar 16 Hommelvik IL All teams payed
Hommelvik IL Flickor 11 Hommelvik IL 1 All teams payed
Hommelvik IL Flickor 12 Hommelvik IL 1 All teams payed
Hommelvik IL Flickor 13 Hommelvik IL 1 All teams payed
Hommelvik IL Flickor 14 Hommelvik IL 1 All teams payed
Hommelvik IL Flickor 15 Hommelvik IL All teams payed
Hommelvik IL Flickor 16 Hommelvik IL All teams payed
IFK Kyrktåsjö Pojkar 11 IFK Kyrktåsjö No fees payed
IFK Kyrktåsjö Pojkar 14 IFK Kyrktåsjö No fees payed
IFK Lit Pojkar 14 IFK Lit All teams payed
IFK Östersund Paratrophy IFK Östersund 2 No fees payed
IFK Östersund Paratrophy IFK Östersund 1 No fees payed
IFK Östersund Pojkar 11 IFK Östersund 1 All teams payed
IFK Östersund Pojkar 11 IFK Östersund 3 All teams payed
IFK Östersund Pojkar 11 IFK Östersund 2 All teams payed
IFK Östersund Pojkar 12 IFK Östersund 2 No fees payed
IFK Östersund Pojkar 12 IFK Östersund 1 No fees payed
IFK Östersund Pojkar 13 IFK Östersund Pro All teams payed
IFK Östersund Pojkar 13 IFK Östersund 1 All teams payed
IFK Östersund Pojkar 14 IFK Östersund All teams payed
IFK Östersund Pojkar 15 IFK Östersund All teams payed
IFK Östersund Pojkar 16 IFK Östersund 2 All teams payed
IFK Östersund Pojkar 16 IFK Östersund 1 All teams payed
IFK Östersund Flickor 11 IFK Östersund All teams payed
IFK Östersund Flickor 12 IFK Östersund All teams payed
IFK Östersund Flickor 13 IFK Östersund All teams payed
IFK Östersund Flickor 15 IFK Östersund All teams payed
IFK Östersund Flickor 16 IFK Östersund All teams payed
IFK Viksjö Pojkar 15 IFK Viksjö All teams payed
IK Grand Bodö Flickor 16 IK Grand Bodö All teams payed
IK Pandora FF Flickor 15 IK Pandora FF No fees payed
IK Sätra Paratrophy IK Sätra 2 All teams payed
IK Sätra Paratrophy IK Sätra 1 All teams payed
Inderöy IL Pojkar 12 Inderöy IL 1 All teams payed
Inderöy IL Pojkar 12 Inderöy IL 2 All teams payed
Inderöy IL Pojkar 13 Inderöy IL All teams payed
Inderöy IL Pojkar 14 Inderöy IL 1 All teams payed
Inderöy IL Pojkar 14 Inderöy IL 2 All teams payed
Inderöy IL Pojkar 15 Inderöy IL All teams payed
Inderöy IL Pojkar 16 Inderöy IL 2 All teams payed
Inderöy IL Pojkar 16 Inderöy IL 1 All teams payed
Inderöy IL Flickor 14 Inderöy IL 1 All teams payed
Inderöy IL Flickor 14 Inderöy IL 2 All teams payed
Islingby IK Flickor 12 Islingby IK All teams payed
Kattem IL Flickor 12 Kattem IL All teams payed
Kattem IL Flickor 13 Kattem IL All teams payed
Kattem IL Flickor 14 Kattem IL All teams payed
KIL/Hemne Pojkar 13 KIL/Hemne All teams payed
KIL/Hemne Flickor 14 Kil/Hemne 1 All teams payed
Klebu IL Pojkar 14 Klebu IL 1 All teams payed
Krokom Dvärsätts IF Pojkar 11 Krokom Dvärsätts IF All teams payed
Krokom Dvärsätts IF Pojkar 12 Krokom Dvärsätts IF All teams payed
Krokom Dvärsätts IF Pojkar 13 Krokom Dvärsätts IF All teams payed
Krokom Dvärsätts IF Flickor 12 Krokom Dvärsätts IF All teams payed
Krokom Dvärsätts IF Flickor 14 Krokom Dvärsätts IF All teams payed
Kvam IL Pojkar 16 Kvam IL All teams payed
Lånke IL Pojkar 12 Lånke IL All teams payed
Lånke IL Pojkar 12 Lånke IL All teams payed
Lånke IL Pojkar 13 Lånke IL All teams payed
Lånke IL Pojkar 14 Lånke IL All teams payed
Lånke IL Pojkar 15 Lånke IL All teams payed
Lånke IL Pojkar 16 Lånke IL All teams payed
Lånke IL Flickor 12 Lånke IL 1 All teams payed
Lånke IL Flickor 12 Lånke IL 2 All teams payed
Lånke IL Flickor 14 Lånke IL All teams payed
Lånke IL Flickor 15 Lånke IL All teams payed
Lånke IL Flickor 16 Lånke IL No fees payed
Leinstrand IL Pojkar 11 Leinstrand IL All teams payed
Leinstrand IL Pojkar 13 Leinstrand IL All teams payed
Leksdal IL Pojkar 11 Leksdal IL All teams payed
Leksvik IL Pojkar 13 Leksvik IL All teams payed
Leksvik IL Pojkar 14 Leksvik IL All teams payed
Leksvik IL Pojkar 16 Leksvik IL All teams payed
Lierne IL Pojkar 12 Lierne IL All teams payed
Lierne IL Pojkar 12 Lierne IL All teams payed
Lierne IL Pojkar 14 Lierne IL All teams payed
Lierne IL Pojkar 16 Lierne IL All teams payed
Lierne IL Flickor 12 Lierne IL All teams payed
Lierne IL Flickor 15 Lierne IL All teams payed
Malvik IL Pojkar 14 Malvik IL 1 All teams payed
Malvik IL Pojkar 14 Malvik IL 2 No fees payed
Malvik IL Flickor 14 Malvik IL 2 No fees payed
Malvik IL Flickor 14 Malvik IL 1 All teams payed
Malvik IL Flickor 15 Malvik IL All teams payed
Meldal FK Pojkar 13 Meldal FK All teams payed
Meldal FK Pojkar 14 Meldal FK All teams payed
Meldal FK Pojkar 15 Meldal FK All teams payed
Meldal FK Pojkar 16 Meldal FK All teams payed
Meldal FK Flickor 13 Meldal FK All teams payed
Meldal FK Flickor 14 Meldal FK All teams payed
Meldal FK Flickor 16 Meldal FK All teams payed
Melhus IL Flickor 13 Melhus IL 1 All teams payed
Melhus IL Flickor 14 Melhus IL All teams payed
Melhus IL Flickor 15 Melhus IL All teams payed
Mörsils IF Flickor 16 Mörsils IF All teams payed
Näldens IF Pojkar 11 Näldens IF All teams payed
Namdalseid IL Flickor 12 Namdalseid IL All teams payed
Namsos IL Pojkar 13 Namsos IL All teams payed
Namsos IL Pojkar 13 Namsos IL All teams payed
Namsos IL Pojkar 14 Namsos IL 2 All teams payed
Namsos IL Pojkar 14 Namsos IL 1 All teams payed
Namsos IL Pojkar 15 Namsos IL All teams payed
Namsos IL Pojkar 16 Namsos IL 1 All teams payed
Namsos IL Flickor 16 Namsos IL All teams payed
Nardo FK Pojkar 12 Nardo FK 1 All teams payed
Nardo FK Pojkar 12 Nardo FK 2 All teams payed
Nardo FK Pojkar 14 Nardo FK 2 All teams payed
Nardo FK Pojkar 14 Nardo FK 1 All teams payed
Nardo FK Flickor 12 Nardo FK No fees payed
Nardo FK Flickor 14 Nardo FK No fees payed
Nardo FK Flickor 15 Nardo FK All teams payed
National SK Pojkar 13 National SK 2 All teams payed
National SK Pojkar 13 National SK 1 All teams payed
National SK Flickor 12 National SK All teams payed
Neset FK Pojkar 12 Neset FK All teams payed
Neset FK Pojkar 13 Neset FK All teams payed
Neset FK Pojkar 14 Neset FK All teams payed
Neset FK Pojkar 16 Neset FK All teams payed
Neset FK Flickor 12 Neset FK All teams payed
Nessegutten SK Pojkar 13 Nessegutten SK All teams payed
Nessegutten SK Pojkar 14 Nessegutten SK 1 No fees payed
Nessegutten SK Flickor 13 Nessegutten SK All teams payed
Nessegutten SK Flickor 14 Nessegutten SK All teams payed
Nidelv IL Flickor 14 Nidelv IL No fees payed
Norrtulls SK Pojkar 14 Norrtulls SK All teams payed
Offerdals IF Flickor 16 Offerdals IF All teams payed
Ope IF Pojkar 11 Ope IF 1 All teams payed
Ope IF Pojkar 11 Ope IF 2 All teams payed
Ope IF Pojkar 12 Ope IF 1 All teams payed
Ope IF Pojkar 12 Ope IF 2 All teams payed
Ope IF Pojkar 12 Ope IF 3 All teams payed
Ope IF Pojkar 13 Ope IF 1 All teams payed
Ope IF Pojkar 13 Ope IF 2 All teams payed
Ope IF Pojkar 14 Ope IF All teams payed
Ope IF Pojkar 15 Ope IF All teams payed
Ope IF Pojkar 16 Ope IF All teams payed
Ope IF Flickor 11 Ope IF 1 All teams payed
Ope IF Flickor 11 Ope IF 2 All teams payed
Ope IF Flickor 12 Ope IF 1 All teams payed
Ope IF Flickor 12 Ope IF 2 All teams payed
Ope IF Flickor 13 Ope IF All teams payed
Ope IF Flickor 14 Ope IF 2 All teams payed
Ope IF Flickor 14 Ope IF 1 All teams payed
Ope IF Flickor 15 Ope IF All teams payed
Ope IF Flickor 16 Ope IF All teams payed
Orkanger IF Flickor 13 Orkanger IF All teams payed
Orkanger IF Flickor 15 Orkanger IF All teams payed
Orkdal IL Flickor 12 Orkdal IL No fees payed
Orkla FK Pojkar 13 Orkla FK 1 All teams payed
Orkla FK Pojkar 13 Orkla FK 2 All teams payed
Orkla FK Pojkar 14 Orkla FK 1 All teams payed
Orkla FK Pojkar 14 Orkla FK 2 All teams payed
Orkla FK Pojkar 14 Orkla FK All teams payed
Orkla FK Pojkar 15 Orkla FK All teams payed
Orkla FK Pojkar 16 Orkla FK All teams payed
Orkla FK Flickor 15 Orkla FK All teams payed
Orkla FK Flickor 16 Orkla FK All teams payed
Orkla FK/ Orkdal Flickor 13 Orkla FK/ Orkdal All teams payed
Örland BK Pojkar 14 Örland BK All teams payed
Örland BK Pojkar 16 Örland BK All teams payed
Örland BK Flickor 14 Örland BK 1 All teams payed
Östersunds BK Pojkar 15 Östersunds BK All teams payed
Östersunds FK Pojkar 11 Östersunds FK All teams payed
Östersunds FK Pojkar 12 Östersunds FK All teams payed
Östersunds FK Pojkar 13 Östersunds FK No fees payed
Östersunds FK Pojkar 14 Östersunds FK 1 All teams payed
Östersunds FK Pojkar 15 Östersunds FK All teams payed
Östersunds FK Pojkar 16 Östersunds FK All teams payed
Pro Touch Soccer Academy Malta Pojkar 12 Pro Touch Soccer Academy Malta No fees payed
Pro Touch Soccer Academy Malta Pojkar 13 Pro Touch Soccer Academy Malta No fees payed
Ragunda BK Flickor 14 Ragunda BK All teams payed
Ragunda BK Flickor 16 Ragunda BK All teams payed
Ranheim Pojkar 12 Ranheim 4 All teams payed
Ranheim Pojkar 12 Ranheim 1 All teams payed
Ranheim Pojkar 12 Ranheim 2 All teams payed
Ranheim Pojkar 12 Ranheim 3 All teams payed
Remyra Pojkar 13 Remyra No fees payed
Remyra IL Flickor 15 Remyra IL All teams payed
Remyra IL Flickor 16 Remyra IL All teams payed
Rennebu IL Pojkar 14 Rennebu IL 1 No fees payed
Rennebu IL Pojkar 14 Rennebu IL 2 No fees payed
Reymersholms IK Pojkar 13 Reymersholms IK All teams payed
Reymersholms IK Pojkar 14 Reymersholms IK All teams payed
Rissa IK Pojkar 14 Rissa IK All teams payed
Rissa IL Pojkar 12 Rissa IL 1 All teams payed
Rissa IL Pojkar 16 Rissa IL All teams payed
Romolslia SK Flickor 12 Romolslia SK All teams payed
Röra IL Pojkar 11 Röra IL No fees payed
Röra IL Flickor 13 Röra IL All teams payed
Rörvik IL Pojkar 14 Rörvik IL All teams payed
Rosenborg Paratrophy Rosenborg Team No fees payed
Roslagen SOL Paratrophy Roslagen SOL No fees payed
Sandåkerns SK Flickor 16 Sandåkerns SK No fees payed
Sävar IK Flickor 14 Sävar IK All teams payed
Selbu BK Pojkar 15 Selbu BK All teams payed
Selbu BK Pojkar 16 Selbu BK All teams payed
Sjetne IL Pojkar 13 Sjetne IL All teams payed
Sjetne IL Flickor 13 Sjetne IL All teams payed
Skaun BK Flickor 15 Skaun BK All teams payed
Skellefteå Parasport Paratrophy Skellefteå Parasport All teams payed
Skogn IL Pojkar 12 Skogn IL All teams payed
Skogn IL Pojkar 13 Skogn IL All teams payed
Skogn IL Pojkar 14 Skogn IL All teams payed
Skogn IL Pojkar 15 Skogn IL All teams payed
Skogn IL Pojkar 16 Skogn IL All teams payed
Skogn IL Flickor 12 Skogn IL All teams payed
Skogn IL Flickor 13 Skogn IL 1 All teams payed
Skogn IL Flickor 14 Skogn IL 2 All teams payed
Skogn IL Flickor 14 Skogn IL 1 All teams payed
Skogn IL Flickor 14 Skogn IL 3 No fees payed
Skogn IL Flickor 15 Skogn IL No fees payed
Snåsa IL Pojkar 14 Snåsa IL All teams payed
Snåsa IL Pojkar 16 Snåsa IL All teams payed
Snåsa IL Flickor 16 Snåsa IL All teams payed
Sokna IL Pojkar 16 Sokna IL All teams payed
Sörlia IL Pojkar 12 Sörlia IL All teams payed
Sörlia IL Pojkar 14 Sörlia IL All teams payed
Sörlia IL Flickor 15 Sörlia IL No fees payed
Sparbu IL Pojkar 13 Sparbu IL All teams payed
Sparbu IL Pojkar 15 Sparbu IL 1 All teams payed
Sparbu IL Pojkar 16 Sparbu IL All teams payed
Sparbu IL Flickor 14 Sparbu IL All teams payed
Sparbu IL Flickor 15 Sparbu IL All teams payed
Sparbu IL Flickor 16 Sparbu IL All teams payed
Stadsbygd IL Pojkar 13 Stadsbygd IL All teams payed
Stadsbygd IL Pojkar 14 Stadsbygd IL All teams payed
Stadsbygd IL Flickor 15 Stadsbygd IL No fees payed
Steinkjer FK Pojkar 11 Steinkjer FK All teams payed
Steinkjer FK Pojkar 11 Steinkjer FK All teams payed
Steinkjer FK Pojkar 12 Steinkjer FK 1 All teams payed
Steinkjer FK Pojkar 12 Steinkjer FK 2 All teams payed
Steinkjer FK Pojkar 13 Steinkjer FK 2 All teams payed
Steinkjer FK Pojkar 13 Steinkjer FK 1 All teams payed
Steinkjer FK Pojkar 14 Steinkjer FK 1 All teams payed
Steinkjer FK Pojkar 14 Steinkjer FK 2 All teams payed
Steinkjer FK Pojkar 15 Steinkjer FK All teams payed
Steinkjer FK Flickor 11 Steinkjer FK All teams payed
Steinkjer FK Flickor 13 Steinkjer FK 1 All teams payed
Steinkjer FK Flickor 13 Steinkjer FK 2 All teams payed
Steinkjer FK Flickor 14 Steinkjer FK 2 All teams payed
Steinkjer FK Flickor 14 Steinkjer FK 1 All teams payed
Steinkjer FK Flickor 15 Steinkjer FK All teams payed
Stiklestad / Vuku Pojkar 13 Stiklestad / Vuku All teams payed
Stiklestad / Vuku IL Flickor 12 Stiklestad / Vuku IL All teams payed
Stiklestad IL Flickor 11 Stiklestad IL All teams payed
Stjördals-Blink IL Pojkar 11 Stjördals-Blink IL 1 All teams payed
Stjördals-Blink IL Pojkar 11 Stjördals-Blink IL 2 All teams payed
Stjördals-Blink IL Pojkar 12 Stjördals-Blink IL All teams payed
Stjördals-Blink IL Pojkar 12 Stjördals-Blink IL All teams payed
Stjördals-Blink IL Pojkar 14 Stjördals-Blink IL All teams payed
Stjördals-Blink IL Pojkar 15 Stjördals-Blink IL No fees payed
Stjördals-Blink IL Pojkar 15 Stjördals-Blink IL No fees payed
Stjördals-Blink IL Pojkar 16 Stjördals-Blink IL All teams payed
Stjördals-Blink IL Pojkar 16 Stjördals-Blink IL All teams payed
Stjördals-Blink IL Flickor 11 Stjördals-Blink IL All teams payed
Stöde IF Pojkar 14 Stöde IF All teams payed
Stören SK Pojkar 11 Stören SK No fees payed
Stören SK Pojkar 13 Stören SK All teams payed
Stören SK Flickor 13 Stören SK All teams payed
Strindheim IL Pojkar 14 Strindheim IL 1 No fees payed
Strindheim IL Pojkar 14 Strindheim IL 2 No fees payed
Strindheim IL Pojkar 15 Strindheim IL No fees payed
Strindheim IL Pojkar 16 Strindheim IL No fees payed
Strindheim IL Flickor 15 Strindheim IL All teams payed
Sverre IL Pojkar 12 Sverre IL 5 All teams payed
Sverre IL Pojkar 12 Sverre IL 3 All teams payed
Sverre IL Pojkar 12 Sverre IL 2 All teams payed
Sverre IL Pojkar 12 Sverre IL 1 All teams payed
Sverre IL Pojkar 12 Sverre IL 4 All teams payed
Sverre IL Pojkar 13 Sverre IL 2 All teams payed
Sverre IL Pojkar 13 Sverre IL 1 All teams payed
Sverre IL Pojkar 14 Sverre IL lag 2 All teams payed
Sverre IL Pojkar 14 Sverre IL 1 All teams payed
Sverre IL Pojkar 15 Sverre IL No fees payed
Sverre IL Pojkar 16 Sverre IL All teams payed
Sverre IL Flickor 12 Sverre IL 2 All teams payed
Sverre IL Flickor 12 Sverre IL 1 All teams payed
Sverre IL Flickor 12 Sverre IL 3 All teams payed
Sverre IL Flickor 13 Sverre IL 1 All teams payed
Sverre IL Flickor 13 Sverre IL 2 All teams payed
Sverre IL Flickor 14 Sverre IL 1 All teams payed
Sverre IL Flickor 14 Sverre IL 2 All teams payed
Sverre IL Flickor 15 Sverre IL All teams payed
Sverre IL Flickor 16 Sverre IL All teams payed
Sverresborg IF Pojkar 13 Sverresborg IF All teams payed
Sverresborg IF Pojkar 14 Sverresborg IF 2 All teams payed
Sverresborg IF Flickor 14 Sverresborg IF All teams payed
Tangmoen IL Pojkar 12 Tangmoen IL All teams payed
Tangmoen IL Pojkar 13 Tangmoen IL All teams payed
Tangmoen IL Pojkar 14 Tangmoen IL All teams payed
Tangmoen IL Pojkar 15 Tangmoen IL All teams payed
Tangmoen IL Flickor 12 Tangmoen IL All teams payed
Tangmoen IL Flickor 13 Tangmoen IL All teams payed
Tangmoen IL Flickor 15 Tangmoen IL All teams payed
Tellus IF Paratrophy Tellus IF No fees payed
Trond IL Pojkar 13 Trond IL All teams payed
Trond IL Pojkar 13 Trond IL All teams payed
Trond IL Pojkar 14 Trond IL 1 No fees payed
Trygg/Lade SK Pojkar 12 Trygg/Lade SK 2 All teams payed
Trygg/Lade SK Pojkar 12 Trygg/Lade SK 1 All teams payed
Trygg/Lade SK Pojkar 13 Trygg/Lade SK 2 All teams payed
Trygg/Lade SK Pojkar 13 Trygg/Lade SK 1 All teams payed
Trygg/Lade SK Flickor 12 Trygg/Lade SK 1 All teams payed
Trygg/Lade SK Flickor 12 Trygg/Lade SK 2 All teams payed
Trygg/Lade SK Flickor 13 Trygg/Lade SK All teams payed
Trygg/Lade SK Flickor 14 Trygg/Lade SK 2 All teams payed
Trygg/Lade SK Flickor 14 Trygg/Lade SK 1 All teams payed
Trygg/Lade SK Flickor 15 Trygg/Lade SK No fees payed
Utleira IL Pojkar 12 Utleira IL All teams payed
Utleira IL Pojkar 13 Utleira IL 2 All teams payed
Utleira IL Pojkar 13 Utleira IL 1 All teams payed
Utleira IL Pojkar 14 Utleira IL 1 No fees payed
Utleira IL Flickor 14 Utleira IL 1 No fees payed
Utleira IL Flickor 14 Utleira IL 2 All teams payed
Varden IL Pojkar 11 Varden IL All teams payed
Varden IL Pojkar 12 Varden IL All teams payed
Varden IL Pojkar 13 Varden IL All teams payed
Varden IL Pojkar 15 Varden IL All teams payed
Varden IL Flickor 12 Varden IL All teams payed
Varden IL Flickor 14 Varden IL All teams payed
Verdal IL Paratrophy Verdal IL All teams payed
Verdal IL Pojkar 12 Verdal IL 1 All teams payed
Verdal IL Pojkar 12 Verdal IL 2 All teams payed
Verdal IL Pojkar 13 Verdal IL 2 All teams payed
Verdal IL Pojkar 13 Verdal IL 1 All teams payed
Verdal IL Pojkar 14 Verdal IL 1 All teams payed
Verdal IL Pojkar 14 Verdal IL 2 All teams payed
Verdal IL Pojkar 15 Verdal IL All teams payed
Verdal IL Pojkar 16 Verdal IL 2 All teams payed
Verdal IL Pojkar 16 Verdal IL 1 All teams payed
Verdal IL Flickor 12 Verdal IL 3 All teams payed
Verdal IL Flickor 12 Verdal IL 1 All teams payed
Verdal IL Flickor 12 Verdal IL 2 All teams payed
Verdal IL Flickor 13 Verdal IL All teams payed
Verdal IL Flickor 14 Verdal IL All teams payed
Verdal IL Flickor 15 Verdal IL All teams payed
Verdal IL Flickor 16 Verdal IL All teams payed
Vinne/Ness Flickor 13 Vinne/Ness All teams payed
Vinne IL Pojkar 11 Vinne IL All teams payed
Vinne IL Pojkar 12 Vinne IL All teams payed
Vinne IL Pojkar 13 Vinne IL All teams payed
Vinne IL Pojkar 14 Vinne IL All teams payed
Vinne IL Flickor 11 Vinne IL No fees payed
Vinne IL Flickor 12 Vinne IL All teams payed
Vinne IL Flickor 14 Vinne IL All teams payed
Vinne IL Flickor 15 Vinne IL No fees payed
Vuku/Stiklestad Pojkar 14 Vuku/Stiklestad All teams payed
Vuku FK Pojkar 12 Vuku FK All teams payed
Vuku FK Flickor 15 Vuku FK All teams payed
Vuku IL Pojkar 15 Vuku IL All teams payed
Vuku IL Pojkar 16 Vuku IL All teams payed
Vuku IL Flickor 13 Vuku IL All teams payed
Arla Trönder-Afvisa Östersundshem Mittmedia Länsförsäkringar Martin & Servera ICA Odenhallen Intersport LOCA AB Anders Sport & Skolfoto Jula Skyltverkstan Bilbolaget Coca-Cola Sverige ÖP Scandic City GB Glace Sparebank Regionsförbundet Jämtland Extrem ICA Kvantum Apoteket Prio tryck Ramirent Lundstams Jemtbil Sandberg & Jonsson OSD Scandic Syd SISU Campus Röda Korset Adidas Frösö Park Hotell Zedcom Nightline Torens Entreprenad Biltema Cuptidningen Adidas NTE AS Jämtevent Worxsafe Änge chark Östersunds kommun Ullmax BRA (Braathens Regional Airlines) Sibylla Gamla Teatern Ravelli Ravelli Länstrafiken AllOffice ICA Supermarket Åre